01
FENOMEN
gorerler ins
sekerova insaat
sekerova insaat
ic desen panel
ic mekan desen panel
01
  .
  .
ic mekan desen panel resimli
ic mekan desen panel desenli
ic mekan desen panel
s
  .
ic mekan desen panel resimli
ic mekan desen panel desenli
  .
ic mekan desen panel resimli
a
ic mekan desen panel resimli
ic mekan desen panel resimli
ic mekan desen panel resimli
ic mekan desen panel resimli
ic mekan desen panel resimli
ic mekan desen panel resimli
ic mekan desen panel resimli
ic mekan desen panel resimli
SERMEN
gorerler ins3
FABRİKA BİNA, SİTE, İŞ YERİNİZE, VE İNŞAAT, DIŞ CEPHE KAPLAMA
SÖVE VE MANTOLAMA YA 36 AYA KADAR TAKSİT İMKANI...
ESKİ BİNALARINIZ DIŞ CEPHE ISI YALITIM MANTOLAMA SÖVE
VE ÖZEL DECOR MODELER VE İŞÇİLİK DAHiL FİYATLARIMIZ 
İÇİN ARAYINIZ GSM=0506 993 00 74


                             

                                                          
 
Duyurular
GAZİOĞLU SÖVE

    » Devamı                        GAZİOĞLU SÖVE

FİRMAMIZ TARAFINDA BİNA,SİTE, İŞYERİ,VE,FABRİKALARINIZA UZMAN EKİP ÇALIŞMASIYLAN İŞÇİLİKLİ VE MALZEME UYGULAMA HİZMETİ VERMEKTEDİR.

Dış cephe mantolama sistemlerinin teknolojinin en son imkanlarını kullanan GAZİOĞLU SÖVE yapı,
fonksiyonel yapısının yanı sıra, dış cepheler için estetik ve dekoratif çözümler de üretiyor. Günümüzde yeni yapılan binalarda planlanan tasarımları gölgelemeden, bir çok sayıda doku ve renk seçeneğiyle dış cephe mantolama yapılmasını sağlamaktadır. Mantolama sistemleri doğal şartlar altında ve zaman içinde yıpranmış bina yüzeylerine de yeni bir görüntü kazandırıyor. Binaların özgürce nefes almasına imkan veren TEK FUGA ÇİFT FUGA YALI BASKI modeleri  mantolama ürünleri ve pencere söveleri taç kat silmesi denizlik sütün ve özel tasarım ve modeler yüksek su buhar geçirgenliği sayesinde binaların terlemesini önlerken, dış cephelerin ömrünü uzatıyor.                                                                                                                                                                        

MANTOLAMA AVANTAJLARI NELERDIR?


1-   Isı kaybını önemli ölçüde azaltarak %50′ye varan enerji tasarrufu sağlar.
2-  Ekonomiktir. 2-3 yıl içerisinde yatırım maliyetini karşılar.
3-   Bina cephesinde hem ısı, hem su yalıtımı sağlar.
4-   Isı köprüleri oluşmasını engeller, binanın dış kabuğunu yıpranmalardan korur.
5-   Betonarme elemanların korozyona maruz kalmasını önler.
6-   Kışın soğuktan, yazın aşırı sıcaktan korur.
7-   Bina iç kısımlarındaki yoğuşmayı ve rutubeti önleyerek iç yüzey boyasını korur.
8-   Bünyesine su almaz, buhar geçirgenliği yüksektir.
9-   Kullanım ömrü bina ömrüyle eşittir.
 

 
GAZİOĞLU SÖVE
Isı Yalıtımı Yasal Zorunluluk mudur?
Yalıtımsız binalar yüzünden her yıl ortalama 7.5 milyar doları israf eden ülkemizde, 2011 ile birlikte binalarda yepyeni bir döneme girildi. Artık aynen beyaz eşyalarda olduğu gibi binalarda da Enerji Kimlik Belgesi (EKB) zorunlu oldu. Ve binanın kimlik belgesinde, enerji verimli üst sınıflarda yer alabilmesi için ön koşul ısı yalıtım. Ayrıca bugüne kadar 19 İlde uygulanmakta olan Yapı Denetimi Hakkındaki Kanunda Bakanlar Kurulu Kararı ile yeni yılla birlikte bütün İllerde uygulanmaya başladı. Yani tüm bu düzenlemelerle 2011 adeta yalıtım yılı olacak. Bu uygulamalar sadece yeni binaları değil mevcut binaları da ilgilendiriyor. Mevcut binalarda Enerji Kimlik Belgesi taşıma zorunluluğunun süresi ise 2017. Ayrıca Elektrik İşleri Etüd İdaresi (EİE) tarafından hazırlanan Enerji Verimliliği Strateji Belgesi Taslağı’na göre, 2012’den itibaren yalıtımsız binalardan alınan vergiler artacak. Yani mevcut binalar ne kadar erken yalıtılırsa o kadar kârlı olacak. Konut satın alır ve kiralarken düşük enerji sınıfındaki binalar tercih edilmeyecektir.
Yeni inşa edilen binalar için 1 Ocak 2011’den itibaren, mevcut binalar için 2017’ye kadar alınması gereken ''Enerji Kimlik Belgesi'', binanın ısıtma, soğutma ve aydınlatma için gerekli toplam enerji giderinin yıllık maliyetine kadar birçok bilgiyi içeren bir belge… Bu belgenin zorunlu hale gelmesi en başta ısı yalıtımını zorunlu kılıyor. Çünkü binalarda en fazla enerji tüketimi yaklaşık yüzde 85 oranında ısıtma ve soğutma amaçlı oluyor ve ısı yalıtımı ile enerjiden en az yüzde 50 tasarruf sağlanıyor.
Artık Enerji Kimlik Belgesi olmayan ya da düşük enerji sınıfına sahip evler, kiralama ve satın almada tercih edilmeyecek, bu durum konut fiyatlarını da etkileyecek. Bu nedenle mevcut binaların da değer kaybetmemesi için bir
an önce yalıtım yaptırması gerekiyor.
Yapı Denetim Kanunu ile tüm Türkiye’de yeni binalar tek tek denetlenecek!
Yeni yılla birlikte artık yeni binaların ısı yalıtımı durumu tüm Türkiye genelinde denetlenecek ve yalıtım projesi olmayan binalara inşaat izni verilmeyecek. Çünkü bugüne kadar 19 ilde uygulanmakta olan Yapı Denetimi Hakkında Kanun, artık ülke genelinde uygulanacak. Binalarda Enerji Performans Yönetmeliği, bu kanun çerçevesinde 81 ilde yapı denetim firmaları tarafından denetlendiği için artık hiçbir ilde ısı yalıtımından kaçmak mümkün olmayacak.
Mevcut binaların ısı yalıtımı için teşvikler hazırlanıyor.
Elektrik İşleri Etüd İdaresi (EİE) tarafından hazırlanan Enerji Verimliliği Strateji Belgesi Taslağı ise yalıtımı olmayan mevcut binaları ilgilendiriyor. Buna göre; ısı yalıtımı bulunmayan binalara 2012 yılından itibaren artan oranlarda vergi uygulanması, binalara azami enerji ve emisyon sınırlaması getirilmesi, özellikle mevcut binalarda ısı yalıtımı ve verimli sistemler ile ilgili konularda yapılacak yatırımların özendirilmesi gibi tedbirlerle binalarda ısı yalıtımının ve yüksek verimli sistem ve ekipman kullanımının yaygınlaştırılması hedefleniyor.
 
 

 


              


pencere modelerinde istek üzere özel kesim ve tasarım yapılmaktadır


 

Orkide Ajans

Bugün:1 

Tekil:21930 

Aylık:87  

Toplam Ziyaret:236065